Bronze - Roll of Honour

Surname

Forename

County

ACPSM Region

Date of Achievement  

Adams

Thomas

Kent

South East

   

Atkin

Kay South Yorkshire Yorks & Humberside 2013  

Atkins

Elaine

Essex

East

   

Atkinson

Andrew

Outside the UK

Overseas

 2010  

Bagley

Greg

Gloucestershire

South West

   

Balmer

Ian

East Sussex

South East

2016  

Bess

Joshua

Devon

South West

 2013  

Brownlow

Michael

Nottinghamshire

Midlands

 2008

 

Cashmore

Peter

West Midlands

Midlands

   

Challis

Michael

Berkshire

South

2016  

Chapman

Victoria

South Yorkshire

Yorks & Humb

 2008  

Clarkson

Fran

West Midlands

Midlands

   
Close

 James

 Surrey South East 2013  

Cottam (Ranson)

Juliette

Berkshire

South

   

Cotterill

Charmian

Leicestershire

Midlands

 2007  

Davey

Mindy Worcester Midlands  2013  

Davies

Matthew London London  2014  

Dawkins

Jack Somerset South West  2015  

De Luca

Hannah

Outside the UK

Overseas

   

Dechow

Elaine

Dorset

South West

 2010  

Dunmall

Karly

Kent

South East

   

Eaton

David

Merseyside

North West

   
Edmondson Robert Hampshire South West

2015

 

 

Edwards

Kathryn

Lancashire

North West

   

Elwell

Stuart

West Midlands

Midlands

 2007  

Europeo

Matteo

Greater London

London

 2010  

Evans

Marc

Bedfordshire

East

   

Everard

Graeme

North Yorkshire

Yorks & Humb

 2007  

Fairthorne

Simon

Greater London

London

 2010  

Fakir 

Devint London London  2014  

Farquharson

Claire

Cheshire

North West

 2010  

Fox

Matthew

Greater Manchester

North West

 2006  

 George

 Angela Cambridge East  2013  

Gilbert

Anthony

Hertfordshire

East

   

Godden

Chris

Essex

East

   
Goldsmith Ellen London London

2013

 

Grainger

Robert

Suffolk

East

 2007  

Green

Anna  Pontefract Yorkshire and Humberside  2013  

Hagger

Lisa

Devon

South West

   

Hammond

John

Dorset

South West

 2008  

Highnam

Julian

Hampshire

South  

 2011  

Holbrook

Andrew

Warwickshire

Midlands

   
Holmes Martin West Midlands Midlands

2015

 
Howard William Cornwall South West

2015

 

Howarth

Janet

Gwynedd

North Wales

 2008  

Hughes

Rhys

South Yorkshire

Yorks & Humbs

2016  

Hunt

Kevin Cambridge East  2013  

Johnson

Charmaine Rachael

Essex

East

 2010  

Jordan

Karen

Avon

South West

 2010  
Kearney Anna West Midlands Midlands

 2015

 

Keedle

Kim

West Yorkshire

North East

 2016  

Kelly

Andrew

South Glamorgan

Wales

 2006  
Kennedy Aedin London London

 2013

 

Killmister

Jenna Jersey    2013  

Knibbs

Jennifer

Derbyshire

Midlands

   

Knight

Catherine

London  London  2016  

Knott 

Emma Lancashire North West  2014  

Lack

Simon  Surrey South East  2016  

 Labor

 George  Hemel, Hertfordshire  East  2012  

Larcombe

Clare

Somerset

South West

 2015  

Leech

Richard

North Yorkshire

Yorks & Humb

   

Leonfellner

Nina

Avon

South West

   

Leung

Eric Ka Ho

West Midlands

Midlands

   

Levy

Emma

Greater London

London

 2011  

Lewis

Tracy

Essex

East

 2008  

Leyland

Mark

Surrey

South East

 2011  

Lloyd-Smith

Rebecca

Middlesex

London

 2010  
Lobb Jennifer Devon South West

 2013

 
Masterson James East Sussex South East

 2015

 
Mayhew Lawrence West Yorkshire Yorks & Humberside

 2015

 

McAdam

Tracy

Midlothian

Scotland

   

Mcdonough

Andrew

Merseyside

North West

 2013  

McQueeney

Stacy

Somerset

South West

 2007  

Meek

Jo

Devon

South West

   
Miller Zutshi Megan Bristol South West

 2014

 

Nawoor

Steve

Staffordshire

North West

 2006  

Newton

Kelly

Wiltshire

South West

 2015  

Odofin

Timi

London London  2016  

Parish

Erin

Greater London

London

 2001  

Paxton

Adam London London  2014  

Pigott

Tim

Tyne and Wear

Yorks & Humb

   

Plummer

Charlie

Kent

South East

 2011  

Powell

Kevin

Middlesex

London

   

Rattenberry

Adam

South Glamorgan

South Wales

 2008  

Ready

Katherine

Middlesex

London

   
Sansom Natalie

 

Devon

South West 2015  

Sells

Angela

Gloucestershire

South West

 2011  
Sharp Elizabeth Oxford South

 2013

 

Shields

Joanne  Newcastle upon Tyne North  2012  

Slawson

Nina Cheshire  North West  2013  

Stalker

Katie

Nottinghamshire

Midlands

 2007  

Steggles

Charlotte

West Yorkshire

Yorks & Humb

 2006  

Stevens

Rachel

Worcestershire

Midlands

   

Stevenson

Graeme

West Yorkshire

Yorks & Humb

 2011  

Stowe

Emily

Hertfordshire

East

 2010  

Taylor

Jennifer

Merseyside

North West

 2008  

Thorburn

Fiona

Ross-shire

Scotland

 2007  

Tyrer

Emily

Middlesex

London 

 2010   

Van Zyl

Luke

Birmingham 

West Midlands

 2016  

Watt

Kenneth

Kinross-shire

Scotland

   

Webster

Julia

County Down

N Ireland

 2010  
Webster Simon London London

 2013

 
Whiting Abigail Gouocestershire South West

 2007

 
Williams Hannah Mid Glamorgan South Wales

 2012

 
Winborn George Avon South West

 2013

 

Wood

Simon

Oxfordshire

South

   

Worth

Nick

Greater Manchester

North West

 2007